Hakkımda

Bu yola çıkarken neleri hedefledim? Allplan ve diğer eğitimler hakkında yapacağımız tüm süreçleri, buradan takip edebilirsiniz!

Başlamak Nedir?

Üretimine katkı sunduğum projeler ve eğitim verdiğim kurumlar hakkında detaylı bilgilere burada yer vereceğim.

Birlikte Başarmak için Başlıyoruz!

Bir BIM yazılımı olan Allplan programı sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde betonarme yapıların üç boyutlu modelini oluşturup, donatı paftalarını üretebilirsiniz.

Size bu programı nasıl kullanacağınız konusunda yardımcı olabilir, eğitim verebilirim. Ayrıca betonarme çizimlerinizde destek olarak iş ortaklığı yapabiliriz. 

Deniz Doğan
Allplan Türkiye Yetkili Eğitmeni
Tanış Olalım

Kısaca Deniz.

Kurumsal ve bireysel Allplan eğitimlerine hem yüz-yüze hem de canlı online olarak devam ediyorum.

Trakya Üniversitesi Yapı Ressamlığı Öğretmenliği bölümünü bitirdikten sonra birçok mühendislik ofisinde çalıştı. 2008-2013 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde öğretim görevlisi olarak Teknik Resim, Tasarı Geometri ve Bilgisayar Destekli Tasarım dersleri verdi. Çeşitli meslek odalarında Bilgisayar destekli tasarım dersleri verdi.

2008 yılından itibaren Allplan Programı kullanarak ulusal ve uluslararası birçok projenin BIM (Yapı bilgi Modellemesi) süreçlerinin yönetilmesi, kontrolü ve uygulama paftalarının üretilmesine katkı sundu. Yapı sektöründe öncü proje ofislerine sahibi olduğu firmasıyla teknik danışmanlık ve eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir.

Shopping Cart